Tilbake til alle rapporter

Manglene kantklipping

Rapportert anonymt 21:50, søn. 16 august 2015

Sendt til Rogaland og Tysvær 5 minutter senere

Savner kanklipping av Toftøysundvegen. Vegen er smal nok som den er,og det høye vegetasjonen hjelper ikkje på. Mange turgående/syklende og barnevogner langs vegen,som må ut i den høye vegetasjonen,når det kommer biler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:06, man. 14 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter