Tilbake til alle rapporter

Port i gangvei fra Fjordveien til idrettsbanen

Rapportert anonymt 08:45, tir. 18 august 2015

Sendt til Bærum og Akershus 5 minutter senere

I Fjordveien vis a vis nr. 69 er det port til gangvei mot idrettsbanen. Denne har stått åpen i flere måneder, og nå begynner mange å bruke denne veien som kjørevei. Mange barn bruker veien og jeg har sett flere uheldige episoder. Det er også låsbare porter til nedre idrettbane, og disse har ikke vært låst siden plassen ble brukt som ekstraparkering for skolen på 17. mai? Fint om noen kunne sørge for at låsene som henger der blir brukt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:50, tir. 15 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter