Tilbake til alle rapporter

Gatelykt til sjenanse

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:18, tir. 18 august 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 2 minutter senere

Det er planlagt å sette opp en gatelykt rett utenfor det nye leilighetskomplekset i hammergata 6. Gatelykten vil bli plassert slik at den lyser rett inn i stuen vår i 2 etg, og også inn i naboleilighetene. Vi var ikke informert om at denne lykten ville bli satt opp da vi kjøpte leiligheten. Den kommer til å bli til stor sjenanse for oss alle. Vi ønsker derfor på det sterkeste at den ikke blir satt opp!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter