Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Patrick Rybråten 10:25, ons. 26 august 2015

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelysene har i lengre tid nå vært ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er det med i planen for 2015 å gjøre noe med gatelysene på Galterud?

    Sendt inn av Patrick Rybråten 14:54, tir. 1 september 2015

  • Må snart få gjort no med dem gatelysene på Galterud går mot mørkere tider og Tenk på barna som skal på bussen og leker i området...

    Sendt inn av Ddisenbroen@gmail.com 15:00, tir. 1 september 2015

  • Må snart få gjort no med dem gatelysene på Galterud går mot mørkere tider og Tenk på barna som skal på bussen og leker i området...

    Sendt inn av Ddisenbroen@gmail.com 14:27, ons. 2 september 2015

  • Å der var det lye igjen :-)

    Sendt inn av Patrick Rybråten 09:54, fre. 4 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter