Tilbake til alle rapporter

Elendig asfalt!

Rapportert i kategorien Hull i vei av Thomas Fuglestad 17:46, ons. 26 august 2015

Sendt til Aurland og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det var flaut å se hvor elendig vedlikeholdet over Snøvegen har vært! Har syklet over her en del ganger siden 2005,kjørte med bil nå i august,skulle hatt leiebil,for veien var alldeles j#####! Det er ikke forsvarlig å sende hverken biler eller syklister over der! Hele strekningen behøver oppretting og nytt dekke snarest! Vennligst ikke utvid vegen,eller rett ut svinger,bare nytt dekke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter