Tilbake til alle rapporter

Harevegen

Rapportert anonymt 22:53, ons. 26 august 2015

Sendt til Bergen og Hordaland 2 minutter senere

2 nedkjørte / dårlige fartsdumper. Ødeleggende for biler og andre trafikanter. Bør fjernes / repareres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Etter 14 dager ble fartsdumpene reparert. Imponerende!

    Publisert anonymt 00:28, tor. 24 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter