Tilbake til alle rapporter

Hvor er gateskiltet vårt? Og bommen er ødelagt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Roar Eriksen 14:57, tor. 27 august 2015

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Syns dette må fikses. ALT forfaller her i Tussevegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:23, tor. 24 september 2015

  • Skilt er vel ikke viktig :(

    Sendt inn av Roar Eriksen 15:23, tor. 24 september 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:24, tor. 22 oktober 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:54, tor. 19 november 2015

  • Er det mulig

    Sendt inn av Roar Eriksen 16:54, tor. 19 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:38, tor. 17 desember 2015

  • Nå må kommunen snart fikse dette :(

    Sendt inn av Roar Eriksen 17:38, tor. 17 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:52, tor. 14 januar 2016

  • Kommunen er elendig

    Sendt inn av Roar Eriksen 17:52, tor. 14 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:22, tor. 11 februar 2016

  • Skjerp dere Nå

    Sendt inn av Roar Eriksen 18:22, tor. 11 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter