Tilbake til alle rapporter

Masse støv fra grusvei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:15, lør. 29 august 2015

Sendt til Selbu og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Vi er mange beboere langs med fv962 som er veldig plaget av støv fra grusveien om sommeren . Er dette noe vi må godta eller kan vi klage noen plass . Jeg jobber for en maskinentreprenør som har store anlegg rundt om i Trondheim å vi er pålagt regelmessig kalking/salting på veier vi kjører å som der støver fra , eventuellt feiing av asfalterte veier . Vi er ille plaget her utover langs 962 , lag av støv på biler , møbler, verandaen , vinduer , inne på rom om vinduer står oppe . Er dette noe vi er nødt til å leve med ?? Med hilsen Frode Olsen 7584 selbustrand

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter