Tilbake til alle rapporter

Tett veigrøft

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kari Olene Silgjerd 11:58, man. 31 august 2015

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Oversvømmelse på vei pga tett grøft. Har vært slik over noen uker nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:57, tor. 1 oktober 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kari Olene Silgjerd 19:02, tir. 3 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter