Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:39, tir. 1 september 2015

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Mangler lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette skal nå være fikset. Enkelte punker kan fortsatt være mørke, dette skyldes at det er noe feil med lysarmaturene. Disse feilene vil ikke bli prioritert i denne omgang i og med at det kun er snakk om enkeltpunkter.

    Publisert anonymt 14:22, tir. 9 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter