Tilbake til alle rapporter

Skolevei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:39, tir. 29 mars 2011

Sendt til Midsund mindre enn et minutt senere

Mangler gatelys på mesteparten av denne strekningen som av kommunen blir anbefalt brukt som skolevei for barneskoleelever.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:43, ons. 27 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:10, tor. 23 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter