Tilbake til alle rapporter

Tett sluk!!!

Publisert av Ingvild Løchen 07:47, ons. 2 september 2015

Sendt til Buskerud og Kongsberg 2 minutter senere

Sluket i gata er tett (bobler opp), og vanndammen er diiiiger. Vannet er langt inne på gårdsplassen og langt oppe på støttemur mot biloppstillingsplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei.. Vann og avløpsetaten er kjent med vannmengden, og problemet er at sluk ikke klarer å ta unna all nedbøren som kommer.

    Det er mange slike tilfeller og all tilgjengelig mannskap er ute og jobber

    Posted by Kongsberg at 10:47, ons. 2 september 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter