Tilbake til alle rapporter

Dreneringsproblem

Publisert av Trym Mikkelsen 15:13, man. 7 september 2015

Sendt til Bærum og Akershus 1 minutt senere

Hei,

Jeg bor i Borkenveien 38. Her er det et problem med drenering når det regner. Veien er hellende og grusen vaskes gjentakende vekk. Her burde kommunen legge ned et dreneringsrør/rist. Dette vil løse problemet. Samme problemstilling gjelder for Borkenveien 36. Mvh Trym Mikkelsen, M: 92280775

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter