Tilbake til alle rapporter

Gatelys blinker

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Nil. P. 09:32, fre. 11 september 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 2 minutter senere

Gatelys veksler med å slå seg av og på når det er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst

    Sendt inn av N P 11:16, man. 18 januar 2016, markert som fikset

  • Løst

    Publisert anonymt 11:16, man. 18 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter