Tilbake til alle rapporter

Buskas skygger for sikta

Rapportert anonymt 22:20, fre. 11 september 2015

Sendt til Buskerud og Kongsberg 5 minutter senere

I krysset, når man kommer ned Withs gate, er det stoppskilt for å komme ut i Dyrmyrgata, på grunn av lite sikt, vil jeg tro. Nå er det tilnærmet null sikt Dyrmyrgata, mot byen, da det er masse buskas som har vokst opp i grøfta mot jernbanen/ lokstallen. Ber om at det fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei

    Takk for din henvendelse.

    Jeg melder dette videre for deg.

    Mvh Kenneth Kongsberg Kommune

    Sendt inn av Kenneth Halland 08:42, man. 14 september 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter