Tilbake til alle rapporter

Gatelys Østvikaveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:57, man. 14 september 2015

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mangler gatelys hele veien fra E6 og inn til Østvika.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • På grunn av kommunens økonomiske situasjon vil ikke utbedring av veilys bli prioritert i den nærmeste tiden. Kommunen er klar over ulike utfordringer vedr. sikkerhet og myndighetskrav, og vil følge opp utbedring når forholdene ligger til rette for dette. Med hilsen Tysfjord kommune.

    Sendt inn av Tysfjord kommune 10:50, fre. 11 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter