Tilbake til alle rapporter

Store bulker i veibanen i Konnerudgata

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:38, fre. 18 september 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 2 minutter senere

Etter de store nedbørsmengdene de siste dagene har det blitt store bulker i hele veien et godt stykke rundt hvor pilen er festet. Dette er noe man kjenner både når man kjører opp og ned Konnerudgata. Det kan sammenliknes med følelsen av å kjøre over en ferist. Spesielt på vei ned er det en meget stor klump i høyre siden av veibanen. Vannmengdene har også synlig gravd ut store deler av grøften på høyre side når man kjører oppover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:11, lør. 17 oktober 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:56, lør. 14 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter