Tilbake til alle rapporter

Flekkefjord

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Hans Edward Næset 21:46, søn. 20 september 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Flekkefjord 3 minutter senere

Brogaten trenger å bli frest eler lagt ny asfalt. Er redd det snart kan bli en ulykke så dype spor der er i veibanen nå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:33, ons. 21 oktober 2015

  • Ser at de heller vil vente med å gjøre noe med problemet.Håper de vil ta ansvar for at det ikke skjer en ulykke,ser selvfølgelig at alt kan en ikke gjøre med det samme,men det bør nok være en plan på når.En høvling ville hjulpet betraktelig

    Sendt inn av Hans Edward Næset 17:33, ons. 21 oktober 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter