Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjenger overgang

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 21:49, man. 21 september 2015

Sendt til Tysvær 1 minutt senere

Buss stopp og parkering for foreldre som kjører barn til skolen er på en side av veien - fotgjengerfelt som leder til skolen på andre siden av veien. Manglende fartshump, fotgjengerovergang, nedsatt fart - tiltak som kan trygge skoleveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:40, tir. 20 oktober 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:10, tir. 17 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:08, ons. 16 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:14, ons. 13 januar 2016

  • Videresendt til Vegvesenet

    Sendt inn av Tysvær kommune 16:02, fre. 5 februar 2016, markert som fikset

  • Problemet er ikke løst. Der er ikke kommet tilbakemelding fra Statens vegvesen. Dette er en plass hvor barn må krysse veien for å kunne ta buss. Fartsgrense er 50km timen, der er liten oversikt. Der er for øyeblikket ingen tiltak som kan virke fartsbegrensende, slik som fartshumper, nedsatt fart, fotgjengerovergang, belysning eller lignende. Skolen har for øyeblikket over 80 elever og mange skoleungdommer som daglig må krysse denne veien.

    Publisert anonymt 13:54, tir. 3 mai 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter