Tilbake til alle rapporter

Frønsetvegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Gundersen 07:02, ons. 23 september 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Flere mørke lyspunkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fremdeles flere mørke lyspunkter i Frønsetvegen

    Sendt inn av Arne Gundersen 15:41, man. 19 oktober 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:51, ons. 21 oktober 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:38, ons. 18 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:56, ons. 16 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Arne Gundersen 11:23, ons. 13 januar 2016, markert som fikset

  • Gatelys mørklagt mellom Kjøsøgardsvegen 2 og 12

    Sendt inn av Arne Gundersen 11:31, ons. 13 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter