Tilbake til alle rapporter

Gatelys sluknet

Rapportert i kategorien Gatelys av Alf Olav Frog 10:29, man. 28 september 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 1 minutt senere

På Fv 116, i retning Saltnes, ca 400 m etter krysset mot Tomb, rett etter den lille nedoverbakken etter boligfeltet, har det sluknet ca 10 gatelys etter hverandre, mao ei ganske lang rekke med mørke lys. (Den mørke rekka begynner omtrent der Nystedveien tar av fra 116))

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Alf Olav Frog 16:32, man. 26 oktober 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter