Tilbake til alle rapporter

Nye lystolper

Publisert av Johnny Østvang 21:45, ons. 30 mars 2011

Sendt til Moss og Østfold 5 minutter senere

Eikavegen .Nye lysstolper er satt opp uten at de gamle sansynelig blir fjernet.
Dette er forsøpling. Ingen melding gitt i forvei. Nabovarsel for denne type aktør ???

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er ikke noen tilbakemelding i denne saken så langt. Dette er en forsøpling av mitt uteområdet.

    Sendt inn av Johnny Østvang 13:42, lør. 30 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:42, lør. 30 april 2011

  • Nå har tlf. ledningen blitt flyttet over til ny stolpe.

    Fortsatt er TV kabel anlegget igjen på gammel stolpe.
    GET tydeligvis de som henger etter.

    Fortsatt ingen informasjon gitt.

    Sendt inn av Johnny Østvang 17:14, tir. 31 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:14, tir. 31 mai 2011

  • Intet nytt i forbindelse med dette.GET TV kabel er der fortsatt.

    Fortsatt ingen tilbake melding på når denne stolpen fjernes.

    Sendt inn av Johnny Østvang 21:52, tir. 28 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:52, tir. 28 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:33, man. 1 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:22, tir. 30 august 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter