Tilbake til alle rapporter

Dårligasfalt og mangel på fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:46, tir. 6 oktober 2015

Sendt til Nome og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gata er stedvis veldig sporete, det er stor høydeforskjell på senter av veien og hjulsporene. Hull og dumper, langs kantene er asfalten godt på vei til å smuldre bort. Det er heller ikke fartsdumper i denne gaten, noe som resulterer i at enkelte holder høy hastighet rundt svingen i Myravegen, og forbi lekeplassen(!) i kløvervegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter