Tilbake til alle rapporter

Fartshumper er for høye på Fleslandvegen, Kopervik

Rapportert anonymt 16:10, tir. 6 oktober 2015

Sendt til Karmøy og Rogaland 4 minutter senere

Er sikker på at disse er alt for høye. Tatt med alle biler jeg har kjørt, uansett hvilken fart og vinkel du treffer dem på. Er 3 stykker, alle er like galne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter