Tilbake til alle rapporter

Avløpskommer

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 20:44, tir. 6 oktober 2015

Sendt til Tysvær mindre enn et minutt senere

Avløpskum er helt full av sand ved lekeplassen i Bådsvikfeltet. Har ikke undersøkt om det er flere i feltet som må tømmes.......

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hva skjer i denne saken?

    Sendt inn av Svein Dalva 10:16, tor. 17 desember 2015

  • Vi har hatt slamsuger i feltet for å tømme kummene

    Sendt inn av Oddvar Susort 21:49, tir. 2 februar 2016, markert som fikset

  • Kan ikke se at kummen er tømt - den er fortsatt full av sand? Dette gjør at vann renner nedover veiene i store mengder når det regner.

    Sendt inn av Svein Dalva 22:33, man. 8 februar 2016

  • Har hatt kontakt med slamsugerfører og de sier de bare har tatt bådsvikveien,men kommer snart tilbake og tar østenstadvegen.

    Sendt inn av Tysvær kommune 11:17, tir. 9 februar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter