Tilbake til alle rapporter

Vann graver ut grunn under asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 10:00, tor. 8 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 5 minutter senere

Ved innkjøringen til Tømmerveien ligger det en kum. Denne er tett og vannet har gravd ut veibanen under asfalten slik at det er blitt et stort søkk i veibanen. Dette blir verre hver gang det regner kraftig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søkket i asfalten er blitt betydelig større etter siste tids nedbør.

    Publisert anonymt 22:07, man. 8 februar 2016

  • Er i orden

    Publisert anonymt 09:07, tir. 8 mars 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter