Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:20, man. 12 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Gatelyset i Toftelandsveien er defekt - ved Bekkeveien 1

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:38, man. 9 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:10, man. 7 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:23, man. 4 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter