Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:19, man. 12 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde mindre enn et minutt senere

Gatelysene på begge sider av gangfeltet er uten lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er lys i masta lengst vest for krysset nå men den mot øst, kommer og går (AV/PÅ)

    Sendt inn av Håkon Fostervoll 23:00, ons. 14 oktober 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:31, tir. 10 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter