Tilbake til alle rapporter

Gatelys av og på

Rapportert i kategorien Gatelys av Ruben Hansen 20:21, man. 12 oktober 2015

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Lyspære i gatelys ved Brattåsen 66 er dårlig/ustabil. Slår seg på og lyser litt, slår seg av litt, lyser litt etc.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:21, man. 9 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter