Tilbake til alle rapporter

Vatn i vegbana, Myklebustvegen 12, 6091 Fosnavåg

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av eliogidar@hotmail.com 09:42, tir. 13 oktober 2015

Sendt til Herøy 3 minutter senere

Det renn vatn frå garasja i Myklebustvegen 6, rett ut i vegbana.Det er sikkert overflatevatn. Det vart lagt nye rør i vegbana i ca 2012, og då "gløymde" dei som gjorde det arbeidet å ha på plass ristene som dei tok overflatevatnet vekk. Der var ei rist i vegkanten nedanfor Myklebustvegen 6/8 og ei i 14. Vi rapporterte problemet sist vinter, og vinteren før, men det har ikkje vorte utbetra. Vi har fått lovnad frå Mesta om at dette skal ordnast, men etter fleire henvendelsar frå vår side har ingenting skjedd. No går vi ein ny vinter i møte, og dette er eit så stort problem at det er traffikkfarleg, då halve vegbana vert om til is. Håper dette vert teke tatt tak i, det er heller ikkje kjekt med slik "skitvatn" rett nadanfor trappa vår. Dette er særs plagsomt ved nedbør. Mvh. Eli og Idar

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:55, tir. 10 november 2015

  • har vore i kontakt med Mesta på telefon

    Sendt inn av eliogidar@hotmail.com 10:55, tir. 10 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter