Tilbake til alle rapporter

Stedsskilt "Midtbygda" bør erstattes

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Bjørnar Volden 14:22, tir. 13 oktober 2015

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Stedsskiltet er slitent og bør byttes ut. Det er ikke representativt for stedet. Tipper skiltet er over 20 år gammelt, det er bøyd og falmet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:01, ons. 11 november 2015

  • Det er nå 5 måneder siden denne saken ble meldt inn, hvorfor tar det så lang tid å skaffe ett nytt skilt?

    Sendt inn av Bjørnar Volden 12:38, tir. 5 april 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter