Tilbake til alle rapporter

Gangbro forskjøvet av flommen

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Trond Tunheim 15:12, lør. 17 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 2 minutter senere

Trebrua i turveien ved grøntarealet ved Nordliveien på Finstad har forksjøvet seg i flommen som var. Brua har forksjøvet seg ca. 50cm slik at den ligger for høyt på ene siden og har en stor glippe mot gangveien på andre siden. Dette gjør det nå vanskelig for handicapede personer å ferdes her, man kommer f.ek ikke over med rullestol. Det er og vanskelig med barnevogn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:11, lør. 14 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:22, lør. 12 desember 2015

  • Jeg har ikke fått noen tilbakemelding om dettedette problemet..

    Sendt inn av Trond Tunheim 17:22, lør. 12 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:23, lør. 9 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter