Tilbake til alle rapporter

Alle lys i oppslåttvegen er mørke!!!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:18, tir. 20 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 1 minutt senere

Alle lys i oppslåttvegen er mørke og har hvert det siden i fjor høst. ikke oppsatt gatelys langs gangvei lilleheia/vestervegen som ble tatt ned i fjor i forbinnelse med bygging av gangvei!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:23, tir. 17 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:22, tir. 15 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:02, tir. 12 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter