Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Carl Bronken 13:24, tor. 31 mars 2011

Sendt til Skien mindre enn et minutt senere

Losvegen har aldri blitt fikset på de 11 år jeg har bodd der, og nå er det grusomme veier. Veien MÅ planes og fikses. Det er til og med standard biler som subber på veien her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 7 år og ingenting har skjedd

    Sendt inn av Carl Christian Bronken 20:37, fre. 2 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter