Tilbake til alle rapporter

Veiskiltet til Feiarvegen er nedkjørt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Vidar Tuer 10:26, ons. 21 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 4 minutter senere

Skal stå i krysset mellom Smiholsvegen og Feiarvegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal få satt opp skiltet ved anledning

    Grue kommune

    Sendt inn av Dag Haugen 08:46, tor. 22 oktober 2015, markert som fikset

  • Skiltet er ikke satt opp

    Sendt inn av Vidar Tuer 07:24, man. 23 november 2015, åpnet på nytt

  • Vi har ikke hatt tid enda, og nå har oppsynsmannen vår ferie. Men vi husker på det.

    Sendt inn av Dag Haugen 09:18, man. 23 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter