Tilbake til alle rapporter

Kjelsmedvegen, Ådalsbruk

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:57, ons. 21 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Det ble byttet til LED-lamper her i området for noen dager siden. I kjelsmedvegen virket de 1 kveld, men det har nå vært mørkt tre kvelder på rad

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:24, ons. 18 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter