Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Halvor Hanto 19:30, man. 26 oktober 2015

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det mangler et gatelys (altså ikke bare pære) i svingen etter krysset. Denne svingen er svært uoversiktlig, og siden veien er hovedvei til idrettsbanen (i tillegg til å være skolevei), er det mange barn som går her på kveldene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:09, ons. 2 desember 2015

  • Fikset.

    Sendt inn av Halvor Hanto 07:09, tirsdag 28 mars 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter