Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys i undergangen i Sentrumsgata

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Tuer 10:00, ons. 28 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 4 minutter senere

Defekt gatelys i Sentrumsgata i undergangen under RV2

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ingen av lampene i undergangen lyser nå.

    Sendt inn av Vidar Tuer 07:31, man. 23 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:15, ons. 25 november 2015

  • Bytte ut lamper?

    Sendt inn av Vidar Tuer 17:15, ons. 25 november 2015

  • Byttet lysarmaturer.

    Sendt inn av ivar.hoff@grue.kommune.no 09:40, fre. 11 desember 2015, markert som fikset

  • Nye lamper satt opp

    Sendt inn av Vidar Tuer 17:35, ons. 23 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter