Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:25, ons. 28 oktober 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 5 minutter senere

På brua over til Kjenn mangler det lys i to av gatelyktene ( ved Nitor) Der har det ikke vært lys de siste årene, fint om dette kunne bli rettet nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:35, ons. 25 november 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:14, man. 4 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter