Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys bokfinkveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente Guldbrandsen 11:05, fre. 30 oktober 2015

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det er to lyspærer som er mørke i Bokfinkveien, ene utenfor bokfinkveien 44 og den andre ved søppeldunkene vis a vis barnehagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:07, fre. 27 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter