Tilbake til alle rapporter

Det er mørkt -gatelys virker ijje

Rapportert i kategorien Gatelys av Tore Telstad 16:59, søn. 1 november 2015

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Tror det gjelder store deler av området

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, hvis du melder inn feil på gatalys via selvbetjening. Så kommer meldingen direkte til Infratek som er vår entreprenør på gatelys: http://infratek.no/ feil_pa_veilys_registrering

    Sendt inn av Erik Nilsen, Våler kommune 13:06, tir. 6 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter