Tilbake til alle rapporter

Rast steinmur

Rapportert anonymt 17:24, ons. 4 november 2015

Sendt til Buskerud og Kongsberg mindre enn et minutt senere

Årets flom tok nok en gang steinmuren nedefor vannrøret under funkelia veien som anvist på kart. Håper det her kan mures opp en mer robust støttemur som ikke forsvinner i første flom, eller at røret vinkles om slik at vannet ikke tar med seg stein veggen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei

    Takk for din henvendelse.

    Jeg sender denne over til veiseksjonen for videre behandling.

    Mvh Kenneth Kongsberg kommune

    Sendt inn av Kenneth Halland 08:11, tor. 5 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter