Tilbake til alle rapporter

Lyspære som er gått i lyktestolpen

Rapportert i kategorien Gatelys av Mads 20:29, ons. 4 november 2015

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Lyspæra er gått i lyktestolpen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:27, tor. 3 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Mads 04:16, lør. 2 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter