Tilbake til alle rapporter

Hull i fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:38, tor. 31 mars 2011

Sendt til Risør 1 minutt senere

Hull i fortau langs fv. 416 ikke reparert etter oppgraving i vinter(etter problemer med privat kloakkledning - Monter AS).
Hullet er tett opp til nyere holdeplass som er "universelt utformet" , en dårlig kombinasjon for blinde/svaksynte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:02, søn. 1 mai 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter