Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Asle Finnesand 19:12, lør. 7 november 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Gatelyset nedenfor og ovenfor der gang/sykkelsti fra Lund skole krysser Furavegen virker ikke. Dette er skolevegen for mange av barna på Lund og må prioriteres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:17, lør. 5 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:57, søn. 3 januar 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Asle Finnesand 22:01, søn. 31 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter