Tilbake til alle rapporter

Granittåsen 15, manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Jannecke Hemsen 10:01, tir. 10 november 2015

Sendt til Hurum og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelyset virker ikke. Det har vært defekt i Ca 2 år. Jeg har gitt beskjed tidligere uten at noe er gjort. Nå er det på tide at det ordnes. Vennlig hilsen Jannecke Hemsen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:05, tir. 8 desember 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jannecke Hemsen 17:06, tir. 5 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter