Tilbake til alle rapporter

Manglende lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Lene Rødmyr 10:40, tir. 10 november 2015

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Gatelykta ved innkjøringa til byggeplassen for de nye studentboligene lyser ikke. Her et det en del trafikk, både gående, syklende og tungtrafikk både opp og ned til UIT sin byggeplass innerst i Borgtunvegen. I øyeblikket er området uoversiktelig i mørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter