Tilbake til alle rapporter

Slukket gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Bentzen 23:06, tir. 10 november 2015

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Lyktestolpen nærmest skateboard-rampe i skolegården er sluknet. Ungene vil sikkert sette pris på å få litt lys her på mørke høstkvelder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Alle lysene i skolegården er tent igjen. Flott!

    Sendt inn av Frode Bentzen 21:54, tor. 19 november 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter