Tilbake til alle rapporter

Stor dump/nedsenking i asfalten

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Carl-Martin Tollhaug 21:29, tor. 12 november 2015

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dette gjelder en kraftig dump/nedsenking i asfalten på fylkesveg 175 sandervegen ved husnr 310...i 2008 ble det gravd over vegen for å legge ett nytt rør for bekken under veien...siden da er det gradvis blitt større og større dump og dette medfører kraftig risting i huset...vi hadde håpet på ny asfalt i fjor da det det sto att det skulle legges ny asfalt fram til Mangseth men det ble avsluttet ved Kjelsbøl...vi ønsker absolutt en forbedring med å få rettet ut denne dumpen med ny asfalt...mvh Carl

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:00, lør. 12 desember 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:10, lør. 9 januar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:36, lør. 6 februar 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:00, lør. 5 mars 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter