Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Ole Kristian Ottersen 06:13, fre. 13 november 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Gatelyset virker ikke i kjelsmedvegen og halve formervegen, ute av funksjon siden 11.11.2015

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Og ikke Olaroarvegen (ovenfor skolen), Trostholvegen eller Kurudvegen heller...

    Sendt inn av Trine Amundsen 07:09, fre. 13 november 2015

  • Jeg fikk tilbakemelding samme dag som jeg varslet. Gatelys var i orden neste dag. Jeg synes denne tjenesten var fantastisk, og jeg må takke for den raske tilbakemeldingen.

    Sendt inn av Ole Kristian Ottersen 17:23, fre. 11 desember 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter